Nur BEKLER

1988 yılında Ankara’da doğmuş, lisede İngilizce ve Almanca eğitimi aldıktan sonra Turizm ve Otel işletmeciliği lisans bölümünden mezun olmuştur. Mesleği gereği yurtiçinde ve yurtdışında sıklıkla seyahat etmiş, farklı kültürleri tanıma fırsatı bulmuştur.

Mezuniyet sonrası birçok otel, acente ve kurumsal şirkette özellikle Satış – Pazarlama ve İş Geliştirme departmanlarında yöneticilik yapmıştır. Resme olan ilgisini kurumsal hayatın yoğunluğu nedeniyle uzun zaman erteleyen Nur BEKLER, 2019 yılında çalışmalarını hızlandırmıştır. 2020 yılının başından bu yana Erkan YAPRAKKIRAN atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Resimlerinde birçok rengi bir arada kullanmakta, Psikoloji, İnsan Davranışları ve Botanik alanlarına duyduğu özel ilgisini, seyahatlerinden esinlendiği noktalarla harmanlayıp farklı tekniklerle resimlerine yansıtmaktadır.

 1. Nur Hanım, tebrik ederim. Başarılarınızın devamını diler, saygı ve sevgilerimi sunarım. İlker Haluk Akkaya

 2. Sanat dünyamıza bir güneş gibi doğan Sayın Nur BEKLER, çalışmalarınıza (Resimlerinize) büyük bir geğeni ile baktım, resimlerinizdeki hassas ve pürüzsüz çalışma ve resimlerideki renklerin mükemmel uyumu ve insanı alıp götüren derinlik takdire şayandır, sizi en kalbi duygularıımla kutluyorum,
  daha nice güzelçalışmalara imza atamanız temennisi ile başarıların yüce ve daim olsun.

  İbrahim BEKLER
  Türk El Sanatları Tasarımcısı ve
  Eğitimci Yazar& Şair.

 3. her biri bir birinden güzel eserler ellerinize sağlık çok güzel ve göz alıcı sanatın düşünce hayalin fırça ile tuvale yansıması bu olsa gerek

 4. Eline emeğine sağlık. Hepsi birbirinden ayrı güzel olmuş. Tebrik ediyorum seni 👏👏💯💯

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.