Merhaba

 Nilüfer ben,1983 doğumluyum. Adanada yaşıyorum.  Okul maceram bittikten sonra iş hayatına atıldım. Giyim, ayakkabı ve kozmetik olarak bir çok sektörde çalıştım. Şuanda Dünya markası olan bir şirkette görev yapmaktayım. Bir çok kez cilt bakım ve  make_up eğitimi aldım.

Çocukluğumdan beri resime ilgim hep vardı. Amatör olarak çizim ve veyağlıboya tablolar yaptım. Önceleri resim yapmaya hobi olarak başladım. Yağlı boya tablolar yapmak benim hayalimdi. 2015 tarihinden itibaren bu hayalimi gerçekleştirmeye başladım. Resime olanilgimden dolayı kısa bir süreliğine eğitim aldım.3aylık bir eğitim süresine rağmen çevremdekilerden çok güzel yorumlar alıyordum. Tabiki resim yapma konusunda gidecek çok yolum olduğunu düşünüyorum.

Tablolarımda genellikle insan figürü kullanmayı seviyorum. Resim yaparken duygularımı çok daha iyi ifade edebiliyorum. Aslında hepimizin hissettiği duygular bunlar. Aşk, Sevgi, Mutluluk, Masumiyet, Acı ve Hüzün hepsi bir arada.Ilerdeki hayalim kendime ait bir sergi açmak.Resimyapamayicok seviyorum beni mutlu ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.